סל כלים וסיוע
מי אנו
חברי הצוות
סל הכלים
מהרחוב לרשת ובחזרה
פורטל אנו עלה לאוויר כמענה לצורך שהתעורר בשנים האחרונות. מאז פרצה המחאה החברתית של 2011, החברה האזרחית בישראל עוברת 
תהליכים של רענון והתחדשות. בתוך כך קמו מאות תנועות, קבוצות, קהילות, יוזמות ומאבקים לשינוי חברתי וסביבתי. התשתית של אלו נעה על הספקטרום שבין קבוצת פייסבוק בת עשרות חברים לארגון ממוסד, ממומן, מקושר ומתוקשר. בתקופה שבה ההפרדה בין התקשורת למה שכונה בעבר ניו-מדיה מתערערת, משותפת לכל ההתארגנויות החשיבות המכרעת של הפעילות המקוונת והשימוש בפלטפורמות וכלים דיגטיליים. אולם לעיתים, הדבר מצריך מומחיות מעבר לזו של המהפכן או לוחמת הצדק הממוצעת. 

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנו מציעים מגוון של כלים דיגיטליים מתוחכמים ופשוטים לשימוש שהותאמו במיוחד ליוזמות לשינוי חברתי. נדגיש שאנו לא מעוניינים להחליף את פייסבוק או רשתות חברתיות אחרות, אלא ברצוננו לתת מענה לצרכים שאלו לא מספקות.
Sign
הקמת אתר בלחיצת כפתור
Arrow הצגת מטרות המאבק/קמפיין/יוזמה בפירוט
Arrow ניהול בלוג בפלטפורמה פשוטה ונוחה
Arrow גיוס מתנדבים והפעלתם באמצעות מערכת ניהול
Arrow גיוס מימון באמצעות תרומות
Arrow העלאה ושיתוף של קבצים
Arrow בחירת כתובת לאתר (חינם בדומיין השדרה / דומיין ייחודי בתשלום)
Arrow הטמעה אוטומטית של פוסטים מהפייסבוק
Arrow פרסום עדכונים שוטפים מהרשת
אנחנו מציעים גם כלים דיגיטליים מתקדמים אשר משתלבים באתר הייחודי:
Image
קמפיין שליחת דוא"ל
הקמת קמפיין שליחת דוא"ל / פקס המוני למקבלי החלטות, פקידי ציבור או בכירים במגזר העסקי ליצירת לחץ ציבורי ותקשורתי. כלי דומיננטי ויעיל לאקטיביזם דיגיטלי. למעשה מדובר בהכלאה בין עצומה אינטרנטית לשליחת מכתב לנבחרי ציבור, המאפשרת יצירת לחץ ציבורי כבד, במינימום מאמץ מצד השולחים. מניסיוננו, שימוש נכון בכלי זה מוביל לתוצאות מאוד אפקטיביות -השפעה ישירה והפעלת לחץ ממוקד על מקבלי החלטות, פקידי ציבור ו/או בכירים במגזר הפרטי. הכלי מאפשר למנהלי הקמפיין לנסח מכתב ונותן לשולחים אפשרות לערוך אותו כראות עיניהם ולהוסיף נימה אישית. המיילים מופיעים בתיבות הדואר הנכנס של הנמענים כמכתב אישי מהכתובת הפרטית של כל שולח/ת.
Image
מערכת מיפוי גיאוגראפי
הקמה ותפעול של מערכת מיפוי מבוסס דיווחי משתמשים (CrowdMap) המאפשרת מיפוי גיאוגרפי אינטראקטיבי, של תופעות חברתיות וסביבתיות. לכל דיווח ניתן להוסיף תמונה סרטון וכתבה מאתר חיצוני ואת הדיווחים ניתן לסנן לפי קטגוריות המוגדרות מראש וכן לפי תאריך ואיזור גיאוגרפי.
Image
מערכת ניהול פעילים
מערכת ניהול הפעילים מאפשרת רכישת חבילות שונות לשליחת מסרונים (SMSים) ודיוור (דוא"ל) לכמות אנשי קשר בלתי מוגבלת וכן מספקת כלים חדשניים לניתוח נתונים אודות השליחות
שירותים נוספים שאנו מספקים
כתבו לנו